Barbara Szlaga
+48 600 497 636
email: bszlaga@paged.pl

Katarzyna Kania
+48 535 533 865
email: kkania@paged.pl


sales@pagedcollection.pl
press@pagedcollection.pl
design@pagedcollection.pl


Dyrektor Eksportu

Edyta Fiedor
tel. +48 33 49 72 417
email: efiedor@paged.pl


AMERYKA PÓŁNOCNA, AMERYKA ŚRODKOWA, BLISKI WSCHÓD, WIELKA BRYTANIA, IRLANDIA, STANY ZJEDNOCZONE

Katarzyna Kwaśniewska
tel. +48 33 49 72 416
email: kkwasniewska@paged.pl

HOLANDIA, BELGIA, DANIA, SZWECJA, FINLANDIA, NORWEGIA, ISLANDIA

Izabela Homa
tel. +48 33 49 72 425
email: ihoma@paged.pl

Magdalena Prościewicz
tel. +48 33 49 72 434
mprosciewicz@paged.pl

Piotr Walczak
tel. +48 535 533 138
email: pwalczak@paged.pl


FRANCJA, HISZPANIA, WŁOCHY, PORTUGALIA, GRECJA, BELGIA

Mateusz Greń
tel. +48 33 49 72 469
email: mgren@paged.pl

Piotr Walczak
tel. +48 535 533 138
email: pwalczak@paged.pl

LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, ROSJA, UKRAINA, BIAŁORUŚ, MOŁDAWIA, KAZACHSTAN,KIRGISTAN, UZBEKISTAN, TURKMENISTAN, GRUZJA, ARMENIA, AZERBEJDŻAN

Karolina Matuk
tel. +48 506 986 004
email: kmatuk@paged.pl

Elżbieta Łupieżowiec
tel. +48 33 49 72 480
email: elupiezowiec@paged.pl

JAPONIA, KOREA, SINGAPUR, TAIWAN, MALEZJA

Elżbieta Anczykowska
tel. +48 22 614 10 32; +48 509 465 188
fax. +48 22 674 39 29
email: eanczykowska@paged.pl

AUSTRALIA, NOWA ZELANDIA, AMERYKA POŁUDNIOWA

Monika Kuran
tel. +48 22 614 10 32; +48 509 465 188
fax. +48 22 674 39 29
email: mkuran@paged.pl

NIEMCY, AUSTRIA, SZWAJCARIA

Marcin Mazurkiewicz
tel. +48 62 505 61 94; +48 600 497 634
fax: +48 62 505 61 15
email: mmazurkiewicz@paged.pl

Karolina Matuk
tel. +48 62 505 61 03; +48 506 986 004
fax: +48 62 505 61 15
email: kmatuk@paged.pl
 

WĘGRY, SŁOWENIA, SERBIA, RUMUNIA, BUŁGARIA, KOSOWO, ALBANIA, BOŚNIA I HERCEGOWINA, CZARNOGÓRA, MACEDONIA, IZRAEL, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE, ARABIA SAUDYJSKA, ALGIERIA, AFRYKA, BLISKI WSCHÓD

Eugenia Bondarenko
tel. +48 334 972 490
email: ebondarenko@paged.pl

Piotr Walczak
tel. +48 535 533 138
email: pwalczak@paged.pl

SŁOWENIA, SERBIA, RUMUNIA, BUŁGARIA, WĘGRY, KOSOWO, BAŁKANY

Renata Niedziałek
tel. +48 33 49 72 415
email: rniedziałek@paged.pl


treść regulaminu
polityka
treść newsletter